Kontakt

+48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

www.kadrowaniemarzen.pl

07 marca 2021

 

 

Ślub Ilony i Maxa 

Sierpień 17, 2019r. 

Ceremonia zaślubin: Kościół Rzymskokatolicki pw. Niepokalanego Poczęcia NMP

Oprawa muzyczna: Dj janowskipiotr

Zabawa weselna: Villa Bianco Steak & Lobster House

 

 

Sala weselna Villa bianco we Wrocławiu 

 

Lubię kameralne śluby, podczas których to młoda para i ich bliscy grają pierwsze skrzypce. Jest wtedy miejsce na naturalność, szczere uśmiechy, łzy wzruszenia i prawdziwe emocje, które najlepiej prezentują się na zdjęciach. Ślub Ilony
i Maxa we Wrocławiu był pod tym względem wyjątkowy – tak jakby wsparty przez niewidzialną siłę, ale o tym za chwilę.

 

 

 

 

Restauracja  Villa Bianco Steak & Lobster House we Wrocławiu

 

Ilona i Max w dniu swojego ślubu zaimponowali mi swoim spokojem i opanowaniem. To niesamowite, że tak młodzi ludzie, mają w sobie tyle kojącej łagodności i wzajemnego zrozumienia. Podczas przygotowań nie brakowało żartów, szczególnie gdy przyszły mąż wręcz nie mógł oderwać wzroku od swojej pięknej i roześmianej, przyszłej żony.

W tej pozytywnej atmosferze wyjechaliśmy do kościoła i nagle coś się zmieniło. Zrobiło się nostalgicznie i bardzo klimatycznie. Nie wszyscy najbliżsi mogli być z młodą parą podczas ceremonii, ale dało się odczuć, że patrzą na nich z góry i dodają im skrzydeł, szczególnie gdy padło sakramentalne „tak”. A później?

 

 

Elegancki ślub i wesele we Wrocławiu 

 

Później z nieba posypało się konfetti serc, polało się trochę łez, były życzenia, uściski i serdeczne buziaki od rodziny i przyjaciół. Wszyscy przenieśli się do eleganckiej willi, gdzie na parę małżonków i gości czekała udekorowana z klasą sala i bajkowy ogród. Właśnie ta zielona przestrzeń stworzyła nam genialne tło do rodzinnych portretów. Myślę, że powstały piękne pamiątki, do których każdy chętnie wróci, przeglądając rodzinny album. W ogrodzie na gości czekała też wystrzałowa niespodzianka, która była kropką nad „i” całego wieczoru.

 

 

 

Zdjęcia ślubne - najlepsza pamiątka na lata 

 

Nie brakowało oczywiście pierwszego tańca (tym razem w romantycznej mgle), toastów i dobrej zabawy, której dali się ponieść nie tylko młodzi, ale też wszyscy goście. Co ciekawe Ilona i Max byli ze sobą w 100% zgodni, nawet podczas oczepinowych zadań, co tylko potwierdziło, jak są zgodną i niesamowicie dobrze dobraną parą. Cieszę się, że tak dobrze widać to na ich zdjęciach z sesji ślubnej. 😊 

 

 

 

 

Villa Bianco opinie 

 

Muszę przyznać, że bardzo lubie fotografować wesela w restauracji villa bianco. To godne polecenia miesjce na organizację przyjęć. Dodatkowym atutem jest możliwość zoorganizowania ślubu plenerowego. Przy restauracji jest piękne miejsce wśród zielieni, dostosowane do organizacji przyjęć plenerowych. To miejsce idealnie nadaje się również do zdjęć rodzinnych jak i sesji ślubnej. Restauracja mieści się w pobliżu nowego terminala lotniska we Wrocławiu. Sala weselna przewidziana jest na swobodną organizacje imprez do 120 osób. Wystrój jest nowoczeny, schludny i bardzo atrakcyjny. Co ważne dla fotografa, sala jest bardzo jasna. Żeby nie było tak słodko i kolorowo trzeba napisać również o minusach. Post nie jest sponsorowany przez restaruacje, mogę szczerze wyrazić swoją opinie. Największą niedogodnością podczas organizacji wesel w villa bianco jest brak bazy noclegowej. Kompleks nie posiada pokoi dla gości. Taki stan jest aktualny na rok 2020r. Jeżeli chcesz zoorganizować wesele w tym lokalu i zależy Ci na miejscach noclegowych, skontaktuj się proszę z menagerem sali i zapytaj czy nic się nie zmieniło. 

 


 

Villa Bianco kuchenne rewolucje


Goście weselni na pewno nie będą narzekać na doznania kulinarne. Zapewne jest w tym duża zasługa przebojowej Magdy Gesler, która wraz ze swoim zespołem przeprowadzała rewolucje kuchenne. Link do programu znajdziesz tutaj. Moja prywatna opinia na temat menu jest pozytwna. Jedzenie jest smaczne i świeże. Daniem popisowym szefa kuchni jest homar gotowany w całości. 

 

 

 Zobacz również:

 

Ślub w stylu boho

 

Nie mogę się doczekać żeby poznać również Was i Waszą historię.

                                                                                

Planujesz ślub i szukasz fotografa? Kliknij tutaj i sprawdź ofertę! 

Ślub Villa Bianco Wrocław