Kontakt

+48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

www.kadrowaniemarzen.pl

Polecamy w 100% właściwy człowiek na właściwym miejscu. Otrzymaliśmy piękne zdjęcia w bardzo krótkim czasie. 

Portfolio fotografa ślubnego

Sylwia i Mariusz

 

Polecamy! Super pozytywny człowiek i profesjonalista w tym co robi. Jakbyśmy mieli brać ślub jeszcze raz, to na pewno postawilibyśmy na Ciebie!

Portfolio fotografa ślubnego

Agnieszka i Michał

Dobry fotograf powinien mieć zdolność widzenia tego,co dla innych jest niewidoczne. Możliwość uchwycenia ulotnej rzeczywistości, sprawia, że fotografia staje się symbolem chwil, momentów, emocji. Wspaniale zrobione, stanowią pamiątkę na życie. Dziękując serdecznie, polecam na przyszłość. Pozdrowienia, Edyta.

Portfolio fotografa ślubnego

Edyta - Chrzest Święty Julianka

Łukasz przygotował dla nas rewelacyjną sesję narzeczeńską. Efekty przerosły nasze oczekiwania. Podczas sesji panowała przyjazna atmosfera, niczym się nie stresowaliśmy, a do tego zdjęcia dostaliśmy już po tygodniu od sesji.

polecamy.

Portfolio fotografa ślubnego

Sylwia i Piotr

Łukasz wykonał dla nas rodzinną sesję. Jesteśmy bardzo zadowolenie. Zdjęcia piękne! Dodatkowym zaskoczeniem była szybką realizacją. 

Portfolio fotografa ślubnego

Ania, Maciek i Michałek

Polecam Pana Łukasza w 100%, fotograf z pasją i zaangażowaniem, nasze zdjęcia ślubne wyszły lepiej, niż się tego spodziewaliśmy. Dziękujemy!

Portfolio fotografa ślubnego

Anna i Rene

Polecam Pana Łukasza, który wykonał reportaż z uroczystości chrztu św. naszej córki :) Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, z jakości wykonanych zdjęć oraz krótkiego czasu oczekiwania na nie :)

Portfolio fotografa ślubnego

Paulina - Chrzest Święty Milenki

Dzień Dobry Panie Łukaszu,

Jesteśmy właśnie po obejrzeniu (dwukrotnym) zdjęć z naszego wesela i muszę powiedzieć, że wyszły one naprawdę ładnie, a niektóre wręcz zasługują na komentarz w stylu " ale się udało" - mamy tu na myśli zwłaszcza braci panny młodej, którzy wyszli na zdjęciach, jakby mieli niezły ubaw z pary młodej :). Niektóre ze zdjęć na pewno będą krążyły po rodzinie jako legenda. Dziękujemy za tak piękne upamiętnienie naszej uroczystości i z niecierpliwością czekamy na zdjęcia z sesji poślubnej wraz z albumami.

Pozdrawiamy,

Ania i Grzesiek

Portfolio fotografa ślubnego

Anna i Grzegorz

Zdjęcia z całego pięknego dnia, jakim jest Ślub i sesja poślubna, są jedyne w swoim rodzaju. Uchwycone wspaniałe emocje. Przeglądając je od razu wraca się pamięcią do tych chwil i widzi się je przed oczami. Wspaniale :) Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z p. Łukaszem. Zdjęcia otrzymaliśmy w przeciągu 3 tygodni dodatkowo z niespodzianką ponad program co nas bardzo miło zaskoczyło. Polecamy współpracę z p. Łukaszem. Hania i Krzysiek :)

Portfolio fotografa ślubnego

Hanna i Krzysztof

Hejka, chcieliśmy bardzo podziękować za zdjęcia i za pen drivey wczoraj je odebraliśmy i jesteśmy naprawdę zachwyceni jakością a sesja w arboretum na prawdę sztosik  fotografie robisz na prawdę na wysokim poziomie i oby tak dalej życzymy Ci samych sukcesów 

Portfolio fotografa ślubnego

Paulina i Artur

Zdjęcia bardzo się nam podobają :) Dziękujemy również za przesłanie tak dużej liczby nadmiarowych zdjęć. Naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni.

Portfolio fotografa ślubnego

Klaudia i Radek

Satysfakcja pary i przekonanie, że dobrze zrobili powierzając mi zaufanie jest dla mnie priorytetem. Wiem, że zabrzmi to banalnie, ale Twoja satysfakcja jest dla mnie najważniejsza. Każde fotograficzne zlecenie traktuje jak najważniejszy projekt, który muszę zrealizować na wysokim poziomie. W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować parom, które wybrały mnie na swojego fotografa ślubnego, powierzyły mi realizację sesji. Dziękuje również wszystkim rodzicom za możliwość fotografowania pięknych uroczystości przyjęcia Chrztu Świętego Waszych małych pociech. Sam jestem rodzicem i wiem jak to ważna i piękna pamiątka.


Opinie. Sprawdź moje referencje